Misyonumuz

Ayhan Metal Geri Dönüşüm olarak misyonumuz geniş müşteri kitlesine hitap edebilmektir. Hurda, genel anlamda yeniden kullanılabilme imkanı bulunmayan element veya benzeri maddelere verilen addır. Hurda, gelişen tüm sektörlerde en az kullanılmamış ürün kadar değerlidir. Özellikle geri dönüşüm sektörüne, katkıda bulunarak ülkemize ve çevremize en önemlisi gelecek nesillere olumlu katkılar sağlayabilmek istiyoruz. Bu uğurda tüm hurda ürünleri için açık pazar alanı oluşturarak tüm sektörlere bu ürünleri geri dönüşüm ile yeniden kazandırmayı hedefliyoruz.
Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına  yönelik hizmet sunabilmek, onlar için en önemli kar oranını sağlayarak güvenlerini oluşturabilmek en büyük amaçlarımızdan biridir. Tüm müşterilerimizin kazançlarını yükseltmek, onlara çeşitli avantaj sunabilmek, tüm beklentilerini karşılayabilmek hedefindeyiz. Müşterilerimizin memnuniyet ve güvenine layık olabilmek temel bilincimizdir. Onlar için en iyi fiyat garantisi sunabilmek ve koşullara en uygun şekilde alım ve satım işi yapacağımızın sözünü verdiğimizi bilmenizi isteriz. Tüm hurda alım ve satımı yapan kişileri aynı çatı altında toplayarak, birbirimizle saygı, sevgi ve refah içerisinde ticaret yapabilmek en büyük dileğimizdir.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.