Çorlu Hurdacılar: Avantajlı Hurda Fiyatları, Yatırım Girişimleri 28EYL
Çorlu Hurdacılar: Avantajlı Hurda Fiyatları, Yatırım Girişimleri

Ayhan Metal Geri Dönüşüm olarak bizler, Çorlu hurdacılar arayışında pek çok girişimin birincil iş ortağı çözümü olmakla gurur duyuyoruz. Ülkemiz ve dünyamızın yenilenebilir kaynakların yeniden üretim zincirine katılmasına her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğu günümüzde, geri dönüşüm büyük önem taşımaktadır. Biz de bu önem ve amacın farkında olarak, sağlayıcılarımıza avantajlı hurda fiyatı teklifleri götürüyor, geri dönüşüm sürecini büyük bir titizlik ve dakiklik ile yönetiyor, yeni nesil yatırım hamlelerinde önemli roller üstleniyoruz. Temiz bir çevre ve yarınlara bırakılacak daha yaşanabilir bir dünya için hedefimiz daima birkaç adım ilerisi!

Avantajlı Fiyatlar ile Değerinden Hurda Alıyoruz! – Çorlu Hurdacılar Arayışına Son!

İnşaat projeniz ya da farklı bir sektördeki çalışmanız dolayısıyla elinizde bulunan hurdalara en iyi fiyat verecek firmayı mı arıyorsunuz? Çorlu hurdacı firmaları arasında öne çıkan bizler, hurdanıza fiyat verirken yalnızca resmi fiyatlara bağlı kalarak teklifleri oluşturuyoruz. Londra Metal Borsası ve İstanbul Metal Borsası tarafından belirlenen fiyatlar, en adil ve sürdürülebilir ticari ilişkiler için bizim çıkış noktamız oluyor.

Siz değerli hurda sağlayıcılarına verdiğimiz avantajlı fiyatlar, hurda geri dönüşümünün nesiller boyu devam ettirilebilir bir gelir kaynağı olmasını sağlayarak, daha güzel bir dünyaya olanak tanıyor.

Güncel hurda fiyatlarına göz atmak ister misiniz? Hemen hurda fiyat listesi paylaştığımız sayfaya giderek incelemenizi yapın. Hurda fiyat parametrelerinin neye göre değiştiğini, fiyatlar üzerinde etkili olan etkenleri ve hurda olarak değerlendirilebilecek materyallerin listesini buradan inceleyebilirsiniz.

Hangi Hurdaları Satın Alıyoruz? En Çok Satılan Hurda Çeşitleri Nelerdir?

Günümüze hurda olarak değerlendirilen kağıt, plastik, kauçuk ürünlerin yanı sıra, endüstriyel atıklar, demir, çelik, bakır, kurşun gibi daha ağır atıklar da bulunmaktadır. Bunlar arasında özellikle,

 1. Hurda kağıt
 2. Hurda bakır
 3. Hurda paslanmaz krom
 4. Hurda sarı
 5. Hurda kablo
 6. Hurda plastik
 7. Hurda alüminyum
 8. Hurda nikel
 9. Hurda akü, çinko, makine ve diğer endüstriyel materyaller
 10. Hurda kurşun
 11. Hurda demir

Beylikdüzü Hurdacı - [ Benzersiz Hurdacı Fiyatları ] — Mertsan Hurda ®

En avantajlı fiyatlarla bizlere satabileceğiniz ürünlerdir. Her bir kategorinin alt elementleri için verdiğimiz fiyatlara hemen göz atabilir, kilogram ya da tonaj cinsinden bir teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çorlu’da Nerelere Hurda Transfer Aracı Gönderiyoruz? – Faaliyet Alanlarımız

Çorlu hurdacılar arayışınızda sizlere bir numaralı iş ortağı olabilecek Ayhan Metal Geri Dönüşüm, hurdalarınızı biriktirdiğiniz yere profesyonel araçları ile gelip ürünlerin transferini gerçekleştirir. Süreci kolaylaştıran bu ek hizmetimizle Çorlu dışındaki bölgelere de gelebiliyoruz. Bunun için hemen bizi aramanız ve bilgi vermeniz yeterlidir.

Peki, hangi faaliyet alanları hizmet kapsamımıza ve hurda sağlayan iş bölgeleri arasına giriyor? Kısaca şöyle sıralanabilir:

 1. Oto tamirhaneleri ve sanayi bölgeleri
 2. Kentsel dönüşüm gerçekleştirilen alanlar
 3. Yeni inşaat projelerinin şantiyeleri
 4. Hastaneler ve klinik komplekslerinin bulunduğu alanlar
 5. Çiftlikler ve diğer kırsal yaşam alanları

Elbette hurda toplamak isteyen biri için bu mega kaynakların yanı sıra çöp kutuları, kentsel yaşam alanları ya da yerel işletmeler de bir kaynak olabilir. Yukarıda, bizzat transfer aracımızla gelerek toplu hurda teslim alabileceğimiz yerleri sıraladık. Çorlu hurdacılar arayışınızda da bizimle iletişime geçerek avantajlı fiyatlarla satacağınız hurdaları yerinde teslim edebilirsiniz.

 

 

 

Çorlu hurdacılar arayışınız için İstanbul’da bulunan tesisimiz ile geri dönüşüm sürecine maksimum desteği sunmanın haklı gururu, bizi her geçen gün daha fazla büyümeye itiyor.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.