HADIMKÖY HURDACILAR 02OCA
HADIMKÖY HURDACILAR

Ayhan Metal San.Tic.Ltd.Şti ünvanı ile 1987 yılında kurulan firmamız, 2011 yılından bu yana, geri dönüşüm alanında yoğun çalışmalarına uygun şekilde, Ayhan Geri Dönüşüm şirketi adıyla müşterilerine hizmet vermektedir.


Tecrübemiz, toplumsal duyarlılığımız ve bilgi birikimimiz ile büyük farklar yaratarak yıllar içinde hızla büyüyerek, geri dönüşüm sektöründe güvenilir bir marka olmayı başardık. Ayhan Geri Dönüşüm olarak İstanbul’un her semtinde olduğu gibi Hadımköy hurdacılar bölgesindeki faaliyetlerde de uzman olarak yer almaktayız.


Hadımköy’deki Faaliyet Alanlarımız


Şirketimiz, hurda demir, hurda sarı başta olmak üzere; bakır, çinko, kalay, nikel, bronz, kurşun gibi hurda metallerinin, paslanmaz ve alüminyum hurdalarının, hurda kablo ve hurda motor ile naylon, plastik, kağıt grubundaki geri dönüşüm atıklarının ticaretini yaparak, yenilenebilir hammadde alanında görev almaktadır. Kuruluşumuzdan bugüne doğayı ve çevremizi korumaya yönelik faaliyetleri gerçekleştirerek, halkımıza hizmet etmeyi benimsemiş olup, dürüst, güvenilir ve hak gözeten bir çalışma politikası izlemeyi ilke edinmekteyiz.


Geri dönüşüm ve Hadımköy hurdacılar bölgesindeki tüm hurda faaliyetlerimizde piyasa koşullarına göre günlük değişebilen hurda fiyatlarını baz alarak sabitlediğimiz fiyatlarla çalışmaktayız. Kilogram ve tonaj üzerinden aldığımız hurda metal ve kağıt atıklarınızın geri dönüşüme uygun nitelikte olması önemlidir. Atıkların ayrıştırılması geri dönüşüm hizmetlerimizde büyük öneme sahiptir.


En Avantajlı Fiyat Ve Ödeme İmkanını Sunuyoruz


Dünyada Londra Metal Borsası, Türkiye’de ise İstanbul Metal borsası tarafından belirlenen hurda fiyatları hurda metal alım fiyatlarının temelini oluşturmaktadır. Borsa alım/satım fiyatları doğrultusunda müşterilerimize, en avantajlı teklifler sunduğumuzu garanti ediyoruz. Bunun yanı sıra hurda alım ve satım işlemlerinde, iş ortaklarımız olan sizlere ödeme kolaylıkları sunuyor, taleplerinize göre peşin veya vadeli fiyat teklifleri sunuyoruz.


İstanbul’un pek çok bölgesinde kentsel dönüşüm sebebiyle yeni inşaatlar yapılmakta, eski binalar yıkılmaktadır. Hadımköy bölgesinde de deprem güçlendirme çalışmaları ve depreme dayanıksız binaların yıkımı sebebi ile geri dönüşüme elverişli hurdalar çıkmaktadır. Hadımköy hurdacılar bölgesi içinde yer almasa dahi ekibimiz ve araçlarımızla İstanbul’un her yerine hizmet veriyoruz.


Ayhan Geri Dönüşüm olarak bizler, doğal kaynakların sınırsız olmadığının ve hammaddenin çıkarılıp işlenmesinin geri dönüşümden daha maliyetli olduğunun bilincinde olarak hem ülke ekonomimize kazanç hem de gelecek nesillerimize temiz bir dünya sağlama sorumluluğunu taşıyoruz.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.