ESENYURT HURDACILAR 02OCA
ESENYURT HURDACILAR

Geri Dönüşüm sektöründe büyüyerek yoluna devam eden şirketimizin temelleri 1987 yılında Mehmet Teke tarafından atılmıştır. Kuruluş adı Ayhan Metal San. Tic.ltd. Şti olan şirketimiz, 2011 yılında değişen ismiyle geri dönüşüm alanındaki faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir.


En İyi Hizmet Kalitesi


Firmamız kurulduğu günden bu yana; hurda demir, sarı, bakır, çinko, bronz, kurşun, kalay, nikel, naylon, plastik, kâğıt, paslanmaz ve alüminyum hurdalarının ticaretini yapmakla birlikte tüm metal ürünlerde hizmet vermektedir. Geri dönüşüm sektörü dışında gayrimenkul ve birçok alanda hizmet vermekte olan firmamızın yoluna büyüyerek devam etmesinde müşterilerle olan samimi diyaloğu ve ödeme konusunda müşterisine sunduğu çeşitli avantajlardır. Şirketimizin ilkesi yoluna emin adımlarla büyüyerek, gelişerek ülkemize daha iyi hizmet vermek adına hizmet verdiğimiz müşterilerimize samimi, dürüst ve güvenilir olmaktır.


Titiz İşçilik


Geri dönüşüm sektöründe sayılı bir şirket olmamızda; işimizi titizlikle yapmamız, müşterilerimizin bizlere duyduğu güven, çağımıza uyum sağlamak, daha yaşanılabilir bir dünya için çalışmamız, iş arkadaşlarımızın disiplinli ve takım halinde çalışması, üstlendiği göreve hâkim personellerimiz, zamanlı ve dakik çalışma prensibimiz önemli rol oynamaktadır.


Yatırım Hamleleri


Şirketimizin üstlendiği büyük roller bulunmaktadır. Son yıllarda gittikçe tükenen madenleri tekrar kullanıma sunarak geleceğimize büyük yatırım yapmaktayız. Ekonomik ve sosyal açıdan büyüyerek ülkemize büyük katkıda bulunmaktayız. Toplumumuzu verdiğimiz seminerler sayesinde daha bilinçli hale getirmeye çalışmaktayız. Doğal kaynak israfına karşı büyük kampanyalar yürütmekteyiz. Sürekli gelişen dünyamıza ayak uydurarak personelimizi geliştirmeyi, vizyonumuzu büyütmekteyiz. Hurda alımlarımız; hurda krom, hurda kâğıt, hurda sarı, hurda motor şeklinde yapılmaktadır.


Hurda Fiyatlarımız


Şirketimiz kurulduğu günden bu yana hurda alımlarını en yüksek fiyattan yapmaktadır. En büyük gayemiz müşteri memnuniyetidir. Hurda fiyatları sunduğumuz kaliteye ve hizmete göre oldukça uygundur. Verilen fiyatlandırmalar fabrikalara göre farklılık göstermektedir. Güncel fiyatlarımızı firmamızdan gönül rahatlığıyla öğrenebilirsiniz.  Firmamız, bir çok bölgede olduğu gibi Esenyurt hurdacılar bölgesinde de yılların getirdiği tecrübe ve birikimi sunmaktadır. Kaliteden taviz vermeyen yapımızla, geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamaya devam etmekteyiz.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.