BAHÇEŞEHİR HURDACILAR 02OCA
BAHÇEŞEHİR HURDACILAR

1987 yılında kurmuş olduğumuz firmamız, Ayhan Metal San. Tic. Ltd. Şti. adı altında hizmet vermektedir. Bahçeşehir hurdacılar olarak hizmet sağlayan firmamız, her türlü hurda alım ve satımını gerçekleştirmektedir. Üstelik ödeme seçenekleri de oldukça geniştir. Peşin ve vadeli alım satımlar gerçekleştirebildiğimiz gibi bu ödemelerin şeklini de tamamen müşteri isteğine göre şekillendirebilmekteyiz. Hurda bakır, demir, sarı, alüminyum, çinko, kalay, bronz, kurşun, nikel, plastik, naylon, kağıt ve paslanmaz ürünlerin alım ve satımını yapan firmamız Bahçeşehir ve civarında hizmet vererek hurdacılık anlamında bütün ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Uzun yıllardır bu iş ile ilgilenen firmamız uzman ekip kadrosu ve işinin ehli çalışanları ile hurdacılık anlamındaki bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.


Müşteri Memnuniyeti


Birçok bölgede olduğu gibi Bahçeşehir hurdacılar bölgesinde de hizmet verdiğimiz müşteri kitlesine oldukça önem vermekteyiz. Belirtmiş olduğumuz bütün hurda çeşitlerinin yanı sıra firmamız bütün metal çeşitlerine de hitap etmektedir. Geri dönüştürülebilir hurdalar sayesinde geri dönüşüm ağına büyük fayda sağlayan firmamız, birçok bölgeye hizmet sağlamaktadır. Dürüst, çalışkan ve güvenilir ekip kadromuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz iş teslimatlarımız ile çalıştığımız firmalar tarafından da takdir toplamaktayız. Kısa süre içinde büyüyen ve ilerlemeye emin adımlar ile devam eden Ayhan Metal olarak elinizdeki bütün hurdaları en iyi fiyat garantisi ile satın almaktayız. Siz de güvenilir metal işi yapan bir firma arayışında iseniz bize güvenebilir, alım satımını yapmak istediğiniz bütün metal ve hurdalar için en iyi fiyatlara sahip olabilirsiniz.


En İyi Geri Dönüşüm Hizmeti


Geniş bir çalışma alanına sahip olan firmamız, sizi hurda alışverişleri anlamında oldukça tatmin edecektir. Tamamen müşteri odaklı çalışan firmamız sayesinde hurda alım satımı konusunda yaşadığınız ya da yaşayabileceğiniz sorunlar da sona erecektir. Bahçeşehir hurdacılar olarak bu bölgedeki bütün hurda ve metal ürünlerinizi satın alabilir, en iyi şekilde bu hurdaların geri dönüşümünü sağlayabiliriz. Bu sektörde oldukça iyi bir yere sahip olan firmamızla çalışmak ve en iyi fiyatlar üzerinden hurda alışverişi yapmak isterseniz, bize kolayca ulaşabilirsiniz. Bahçeşehir başta olmak üzere daha birçok semte hizmet sağlayan geri dönüşüm firmamız sayesinde, dilediğiniz hurda hizmetine kavuşabilirsiniz.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.