AVCILAR HURDACILAR 02OCA
AVCILAR HURDACILAR

Hurda ve metal geri dönüşüm sektöründe ciddi bir hareketlilik görülüyor. Hurda denilen ve işlevi kalmayan metallerin tekrar kullanılmak üzere toplanması ve geri dönüşüme kazandırmak üzere hurdacılık hizmetleri yapılıyor. Bizler de Ayhan Metal olarak yılların birikimiyle hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sunuyoruz.  İstanbul ve ilçelerinde etkili bir şekilde faaliyet göstermekteyiz. Avcılar hurdacılar bölgesinde de da üstün hizmet kalitesi ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hurda metal alımı ve satımı konusunda dürüst ve güvenilir olarak hizmet vermemiz bizim daha da hızlı ilerlememizi sağlıyor.  Bizde buradan yola çıkarak hizmetlerimizi profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.


Geri dönüşüme kazandırılan ürünlerin tekrar kullanılabilecek hale gelmesi ve doğru kullanım çizgisinde geri dönüşümün büyük önem taşıması bizi daha başarılı olmaya itmektedir. Sizden değer fiyatı ile aldığımız ürünlerin geri dönüşüme kazandırılması için profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz.  Avcılar hurdacılar olarak da hizmetlerimizi en iyi şekilde bu bölgede sunuyoruz. Hizmetlerimizde kalite ve müşteri memnuniyeti ile birlikte güler yüzlü çalışma anlayışı bulunuyor. Bu bölgede ve diğer bölgelerde en iyi hizmeti vermek için çalıştıkça hurdacılık sektöründe emin adımlarla ilerliyoruz. Çalışma arkadaşlarımız tecrübe ve bilgi birikimi ile mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde ve çözümlerini yöntemler ile hizmet veriyor. İyi bir hizmet konusunda bu avantaja sahip olmamız size sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesi ve güvenilirliğini arttırıyor.  


Güvenilir Hizmet


Avcılar hurdacılar arasında etkili ve güvenilir hizmet sunmamız tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor.  Metal ve hurda alım satım işlerinde uygun fiyat ve müşteri talebine gösterilen itibar ile de siz müşterilerimize en iyi hizmeti verdiğimizi gösteriyoruz.  Hurda ve hurdacılık işlerinde güvenilir ve gelişmiş bir teknik ile bu işi yapmakta olan ekipten yardım almayı mutlaka çok istersiniz. Size en kaliteli hizmeti vererek bizimle çalışmanız için gerekli güven ve kaliteyi sunuyoruz. Profesyonel bir şekilde çalışan ekibimiz ve uygun fiyatlar ve ödeme şekilleri ile hurdacılık sektöründe emin adımlarla ilerliyoruz. Siz de ihtiyacınız olması halinde bize ulaşıp daha detaylı bilgi alabilir ve tüm hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.