KÜÇÜKÇEKMECE HURDACILAR 02OCA
KÜÇÜKÇEKMECE HURDACILAR

Hurdacılık işe yaramayan ve eskimiş olan metal eşyaların toplanması ve geri dönüşüme kazandırılmasıdır. Bizler de Ayhan Metal olarak h1urda eşyaları değer fiyatı ile alarak geri dönüşüme kazandırmak konusunda etkili bir hizmet veriyoruz. Demir, çelik,  bronz, kurşun,  çinko, kalay, nikel olan tüm malzemeleri değer fiyatı ile sizden alıyoruz. Küçükçekmece hurdacılar denildiğinde de yine en iyi hizmeti veriyoruz. İstanbul ve birçok ilçesinde olduğu gibi Küçükçekmece’de de hurdacılık mesleğini en iyi şekilde yapıyoruz.  Vermiş olduğumuz hizmetlerde kalite ve memnuniyetin önemini bilerek ilerliyoruz. Hurdacılık mesleğinin giderek daha da önem kazanması ve artması ile birlikte sektörde köklü bir kurum olarak kaliteli bir hizmet sunmak için her geçen gün daha da çok çalışmamız gerekiyor. Biz de bu bilinç ile sizlere hizmetlerimizi sunuyoruz.


Siz müşterilerimize en aldığımız hurda eşyalara değer fiyatını vererek sizin de kazanç sağlamanız istiyoruz. Bu sektör içinde profesyonel bir ekip ile çalışıyor olmamız da bu işi en iyi şekilde yapmamızı sağlıyor. Hurdacılık mesleğinin geri dönüşüm ile birlikte giderek arttığı da düşünüldüğünde, sektörde en iyi hizmet verenin daha ileriye gitmesi kaçınılmaz oluyor. Mesleğin gerektirdiği tecrübe ve profesyonellik ile en iyi hizmeti sunuyoruz.  Sizlere doğru ve kaliteli hizmet sunmak konusunda özveri ile çalışan personel arkadaşlar sayesinde en iyi hizmeti vermeyi başarıyoruz. Bu alanda hızla büyüyen ve gelişen kurum olarak Küçükçekmece hurdacılar arasında da en iyi hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimize karşı şeffaf ve güven verecek şekilde çalışıyoruz. Sitemiz üzerinden de hurda fiyatları hakkında bilgi alabiliyorsunuz.


Tecrübe ve Disiplin


Size sunmuş olduğumuz hizmetin bizim sektörde büyüyen bir kurum olmamızda büyük payı olduğunu biliyoruz. Tecrübe ve disiplinli çalışma ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Bilgi birikimi olan ekibimiz hızlı ve kaliteli hizmet sunmak noktasında çok daha başarılı bir yol izlememiz sağlıyor.  Küçükçekmece hurdacılar denildiğinde ilk akla gelen isim olmamızı da disiplinli ve dürüst bir şekilde yolumuza devam etmemize borçluyuz.  Çalışma prensibimiz bu noktada büyük fayda sağlıyor.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.